AA121SL01

| Panel Model | AA121SL01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA121SL01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 246×184.5 mm |
| Okvir | 280×210×12.5 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA121SL01.
Mitsubishi AA121SL01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA121SL01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA121SL01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA121SL01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA121SL01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA121SL01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA121SL01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA121SL01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA121SL01"
- Mitsubishi AA121SL01
- AA121SL01 podatkovni list
- Slika AA121SL01
- AA121SL01 cena
- AA121SL01 distributer
