AA090MD01

| Panel Model | AA090MD01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA090MD01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 196.8×118.08 mm |
| Okvir | 219×136.2×13.7 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 600:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Odzivni čas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA090MD01.
Mitsubishi AA090MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA090MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA090MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA090MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA090MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA090MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA090MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA090MD01"
- Mitsubishi AA090MD01
- AA090MD01 podatkovni list
- Slika AA090MD01
- AA090MD01 cena
- AA090MD01 distributer

