AA070MC01ADA11

| Panel Model | AA070MC01ADA11 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AA070MC01ADA11 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 152.4×91.44 mm |
| Okvir | 189.8×129.7 mm |
| Površina | Clear |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Odzivni čas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AA070MC01ADA11.
Mitsubishi AA070MC01ADA11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA070MC01ADA11 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA070MC01ADA11 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA070MC01ADA11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070MC01ADA11 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AA070MC01ADA11 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AA070MC01ADA11 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AA070MC01ADA11 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AA070MC01ADA11"
- Mitsubishi AA070MC01ADA11
- AA070MC01ADA11 podatkovni list
- Slika AA070MC01ADA11
- AA070MC01ADA11 cena
- AA070MC01ADA11 distributer

