Pregled
Specifikacija
28QVF1H

28QVF1H Osnovni podatki
| Panel Model | 28QVF1H |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SII |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| 28QVF1H Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 80 °C |
| Opombe | Right side 2 in 1 FPC; CPU (8/9/16/18bit) |
28QVF1H Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 141 PPI |
| Razmerje | 3:4 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Utež | TBD |
| Površina | Clear, Hard coating |
| Aktivno območje | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 49×69 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.06 (Typ.) mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape / Portrait |
| Touch Panel | Without |
28QVF1H Optične lastnosti
| Način prikaza | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Sončno svetlobno branje | N |
28QVF1H Elektronska funkcija
| Skupna poraba energije | 297mW (Typ.) |
|---|---|
| Voznik IC | Built-in R61505V(W) |
28QVF1H Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 4S1P |
| Oblika žarnice | 1 string |
| Svetilke porabe energije | 260mW (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
28QVF1H Signalni vmesnik
| Kategorija signala | CPU |
|---|---|
| Razred signala | CPU |
| Poraba energije plošče | 37mW (Typ.) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
