TD141TRCE1
| Panel Model | TD141TRCE1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | LTPS TFT-LCD |
| TD141TRCE1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 285.696×214.272 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | CCFL |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Toppoly TD141TRCE1.
Toppoly TD141TRCE1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141TRCE1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141TRCE1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141TRCE1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD141TRCE1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141TRCE1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141TRCE1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141TRCE1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TD141TRCE1"
- Toppoly TD141TRCE1
- TD141TRCE1 podatkovni list
- Slika TD141TRCE1
- TD141TRCE1 cena
- TD141TRCE1 distributer

