TD141THCA1
| Panel Model | TD141THCA1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | LTPS TFT-LCD |
| TD141THCA1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 303.36×189.6 mm |
| Okvir | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 300:1 (Min.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 8/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Toppoly TD141THCA1.
Toppoly TD141THCA1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141THCA1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141THCA1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141THCA1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD141THCA1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141THCA1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141THCA1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141THCA1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TD141THCA1"
- Toppoly TD141THCA1
- TD141THCA1 podatkovni list
- Slika TD141THCA1
- TD141THCA1 cena
- TD141THCA1 distributer

