TD141TGCD1
| Panel Model | TD141TGCD1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | LTPS TFT-LCD |
| TD141TGCD1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 285.696×214.272 mm |
| Okvir | 299×226.5×5.45 mm |
| Oblika sloga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 300:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 8/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 40/40/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Toppoly TD141TGCD1.
Toppoly TD141TGCD1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141TGCD1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141TGCD1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141TGCD1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Toppoly TD141TGCD1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Toppoly TD141TGCD1 pdf ali podrobne specifikacije Toppoly TD141TGCD1 ali drugih Toppoly LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Toppoly distributerja TD141TGCD1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TD141TGCD1"
- Toppoly TD141TGCD1
- TD141TGCD1 podatkovni list
- Slika TD141TGCD1
- TD141TGCD1 cena
- TD141TGCD1 distributer
