N156HGA-EBB

| Panel Model | N156HGA-EBB |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| N156HGA-EBB Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 344.16×193.59 mm |
| Okvir | 359.5×206.5×3.2 mm |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 600:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 46% |
| Odzivni čas | 3/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | MIPI (2 data lanes) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge INNOLUX N156HGA-EBB.
INNOLUX N156HGA-EBB so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX N156HGA-EBB pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX N156HGA-EBB ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja N156HGA-EBB na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N156HGA-EBB so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list INNOLUX N156HGA-EBB pdf ali podrobne specifikacije INNOLUX N156HGA-EBB ali drugih INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz INNOLUX distributerja N156HGA-EBB na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "N156HGA-EBB"
- INNOLUX N156HGA-EBB
- N156HGA-EBB podatkovni list
- Slika N156HGA-EBB
- N156HGA-EBB cena
- N156HGA-EBB distributer

