LTN121AP06-301

| Panel Model | LTN121AP06-301 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTN121AP06-301 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 261.12×163.2 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LTN121AP06-301.
SAMSUNG LTN121AP06-301 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTN121AP06-301 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTN121AP06-301 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTN121AP06-301 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN121AP06-301 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTN121AP06-301 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTN121AP06-301 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTN121AP06-301 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTN121AP06-301"
- SAMSUNG LTN121AP06-301
- LTN121AP06-301 podatkovni list
- Slika LTN121AP06-301
- LTN121AP06-301 cena
- LTN121AP06-301 distributer
