Pregled
Specifikacija
LP097X02-SLN1

LP097X02-SLN1 Osnovni podatki
| Panel Model | LP097X02-SLN1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LP097X02-SLN1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | LP097X02 (SL)(N1) |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Opombe | for iPad 2 |
LP097X02-SLN1 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 132 PPI |
| Razmerje | 4:3 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.064×0.192 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.192×0.192 mm (H×V) |
| Utež | 143g (Max.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktivno območje | 196.608×147.456 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 201.01×151.86 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 210.32×164.37 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.88/5.22 (Max.) mm |
| Luknje in nosilci | Face mounting holes (4 pcs) on left, right, down slugs |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LP097X02-SLN1 Optične lastnosti
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.309; Wy:0.317 |
| Bela variacija | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(17 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
LP097X02-SLN1 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 3.14W (Typ.) |
LP097X02-SLN1 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 6S6P |
| Oblika žarnice | 6 strings |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| Svetilke porabe energije | 2.1/2.6W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
| Svetilka za voznika | No |
LP097X02-SLN1 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 212/244mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 0.7/0.81W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | I-PEX - 20525-030E-02, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
