Pregled
Specifikacija
LD550DUN-TGA4

LD550DUN-TGA4 Osnovni podatki
| Panel Model | LD550DUN-TGA4 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LD550DUN-TGA4 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | LD550DUN (TG)(A4) |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Opombe | Super Narrow bezel (3.8mm Active to Active) |
LD550DUN-TGA4 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 40 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Utež | 18.1/19.0Kgs (Typ./Max.) |
| Površina | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Aktivno območje | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 1209.9×680.7 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 1213.4×684.2 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 34.6/51.3 (Typ./Max.) mm |
| Videowall Seam | 3.8 mm (Active to Active) |
| Landscape ali Portrait | Landscape / Portrait |
| Touch Panel | Without |
LD550DUN-TGA4 Optične lastnosti
| Način prikaza | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 700 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 1.06B (8-bit + Dithering) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 12 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Bela variacija | 1.11/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
LD550DUN-TGA4 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 241W (Typ.) |
LD550DUN-TGA4 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Direct light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Lamp Life Time | 60K(Typ.) (Hours) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | 228.1/251.7W (Typ./Max.) |
LD550DUN-TGA4 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 12.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 1.08/1.40A (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 12.9/16.8W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
