HJ070NA-01U

| Panel Model | HJ070NA-01U |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| HJ070NA-01U Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 153.6×90 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U.
CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja HJ070NA-01U na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja HJ070NA-01U na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HJ070NA-01U"
- CHIMEI INNOLUX HJ070NA-01U
- HJ070NA-01U podatkovni list
- Slika HJ070NA-01U
- HJ070NA-01U cena
- HJ070NA-01U distributer
