ET028QV02-D
| Panel Model | ET028QV02-D |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| ET028QV02-D Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | ET028QV02 |
| Ključne besede Desc. | 2.8寸, 240(RGB) X 320, 40pins, 250nits, RGB interface, TFT Module, Color: 262K |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×320 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 50 (W) × 69.2 (H) mm |
| Max. Globina | 2.5 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 250 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 50/40/45/45 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU/RGB/SPI |
| Vmesni zatiči | 40 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Eurotech ET028QV02-D.
Eurotech ET028QV02-D so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Eurotech ET028QV02-D pdf ali podrobne specifikacije Eurotech ET028QV02-D ali drugih Eurotech LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Eurotech distributerja ET028QV02-D na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET028QV02-D so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Eurotech ET028QV02-D pdf ali podrobne specifikacije Eurotech ET028QV02-D ali drugih Eurotech LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Eurotech distributerja ET028QV02-D na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "ET028QV02-D"
- Eurotech ET028QV02-D
- ET028QV02-D podatkovni list
- Slika ET028QV02-D
- ET028QV02-D cena
- ET028QV02-D distributer
