DLC0700FDG-T-6
| Panel Model | DLC0700FDG-T-6 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| DLC0700FDG-T-6 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 154.08×85.92 mm |
| Okvir | 164.9×100×11.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 3S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge DLC DLC0700FDG-T-6.
DLC DLC0700FDG-T-6 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list DLC DLC0700FDG-T-6 pdf ali podrobne specifikacije DLC DLC0700FDG-T-6 ali drugih DLC LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz DLC distributerja DLC0700FDG-T-6 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0700FDG-T-6 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list DLC DLC0700FDG-T-6 pdf ali podrobne specifikacije DLC DLC0700FDG-T-6 ali drugih DLC LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz DLC distributerja DLC0700FDG-T-6 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "DLC0700FDG-T-6"
- DLC DLC0700FDG-T-6
- DLC0700FDG-T-6 podatkovni list
- Slika DLC0700FDG-T-6
- DLC0700FDG-T-6 cena
- DLC0700FDG-T-6 distributer
