Pregled
Specifikacija
CLAA185WA04

CLAA185WA04 Osnovni podatki
| Panel Model | CLAA185WA04 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| CLAA185WA04 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
CLAA185WA04 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 84 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Utež | 1.50Kgs (Typ.) |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivno območje | 409.8×230.4 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 413.4×234.0 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 430.37×254.6 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 8.1/11.5 (Typ./Max.) mm |
| Luknje in nosilci | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
CLAA185WA04 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 250 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.305; Wy:0.334 |
| Bela variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
CLAA185WA04 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 10.0W (Typ.) |
CLAA185WA04 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Oblika žarnice | 8 strings |
| Lamp Life Time | 30K(Typ.) (Hours) |
| Napetost luči | 36/40V (Typ./Max.) |
| Trenutna svetilka | 20/30mA (Typ./Max.) |
| Svetilke porabe energije | 5.76/9.6W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Položaj vmesnika | |
| Svetilka za voznika | No |
CLAA185WA04 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 5.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 0.7/1.0A (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 3.5/5.5W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Položaj vmesnika | |
| Signalni vmesnik | STARCONN - 093G30-B2001A, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
