CLAA150XG02

| Panel Model | CLAA150XG02 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150XG02 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 304.1×228.1 mm |
| Okvir | 326×252×11.5 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CMOS (2 ch, 8-bit) , 102 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/9.2/18.0V (Typ.)(VDD/VDDA/VDDG) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CPT CLAA150XG02.
CPT CLAA150XG02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA150XG02 pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA150XG02 ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA150XG02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA150XG02 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA150XG02 pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA150XG02 ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA150XG02 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CLAA150XG02"
- CPT CLAA150XG02
- CLAA150XG02 podatkovni list
- Slika CLAA150XG02
- CLAA150XG02 cena
- CLAA150XG02 distributer

