CLAA070NC0CCT

| Panel Model | CLAA070NC0CCT |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070NC0CCT Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 153.6×90 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CPT CLAA070NC0CCT.
CPT CLAA070NC0CCT so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070NC0CCT pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070NC0CCT ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070NC0CCT na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070NC0CCT so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070NC0CCT pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070NC0CCT ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070NC0CCT na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CLAA070NC0CCT"
- CPT CLAA070NC0CCT
- CLAA070NC0CCT podatkovni list
- Slika CLAA070NC0CCT
- CLAA070NC0CCT cena
- CLAA070NC0CCT distributer

