CLAA070NA01CW

| Panel Model | CLAA070NA01CW |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070NA01CW Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 153.6×90 mm |
| Okvir | 165×102×5.2 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CPT CLAA070NA01CW.
CPT CLAA070NA01CW so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070NA01CW pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070NA01CW ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070NA01CW na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070NA01CW so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CPT CLAA070NA01CW pdf ali podrobne specifikacije CPT CLAA070NA01CW ali drugih CPT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CPT distributerja CLAA070NA01CW na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CLAA070NA01CW"
- CPT CLAA070NA01CW
- CLAA070NA01CW podatkovni list
- Slika CLAA070NA01CW
- CLAA070NA01CW cena
- CLAA070NA01CW distributer

