Pregled
Specifikacija
BA070WS1-402

BA070WS1-402 Osnovni podatki
| Panel Model | BA070WS1-402 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| BA070WS1-402 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
BA070WS1-402 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 169 PPI |
| Razmerje | 17:10 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.050×0.150 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.150×0.150 mm (H×V) |
| Površina | Hard coating |
| Aktivno območje | 153.6×90 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 157.2×93.6 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 167.25×104.65 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.8±0.2 mm |
| Luknje in nosilci | Without |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
BA070WS1-402 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Razmerje kontrasta | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bela variacija | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
BA070WS1-402 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | Yes (U/D, L/R) |
BA070WS1-402 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 3S6P |
| Oblika žarnice | Array |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
| Svetilka za voznika | No |
BA070WS1-402 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 120/150mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 0.4/0.5W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | FPC |
