Pregled
Specifikacija
B156XTT01.3

B156XTT01.3 Osnovni podatki
| Panel Model | B156XTT01.3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| B156XTT01.3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
B156XTT01.3 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 100 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Aktivno območje | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
B156XTT01.3 Optične lastnosti
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 200 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 262K (6-bit) |
| Color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bela variacija | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
B156XTT01.3 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Skupna poraba energije | 3.6W (Max.) |
B156XTT01.3 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
| Svetilka za voznika | 7.0/12.0/21.0V (Min./Typ./Max.) |
B156XTT01.3 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 166mA (Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Položaj vmesnika |
